Oświadczenie Zarządu 1KS Ślęza Wrocław S.A.

W nawiązaniu do artykułu prasowego pod tytułem Agnieszki Śnieżek samotność po ciężkiej kontuzji. Kiedy sportowiec nie jest już potrzebny klubowi, który ukazał się na portalu www.wrocław.gazeta.pl zamieszczamy kilka zdań wyjaśnienia.

Nie wdając się w polemikę z osobistymi odczuciami Pani Agnieszki Śnieżek, chcemy potwierdzić, że była ona bardzo ważną zawodniczką w ostatnich latach naszej historii. Dokładaliśmy wszelkich starań, aby Pani Agnieszka była przekonana o wartości, jaką wnosi do naszego klubu. Nie bez powodu to właśnie Pani Agnieszka Śnieżek była jedną z najbardziej promowanych przez nas zawodniczek ostatnich lat. To w jej wizerunek inwestowaliśmy. W obliczu problemów zdrowotnych była również traktowana w sposób należyty, a 1 Klub Sportowy Ślęza Wrocław dokładał wszelkich starań, aby leczenie Pani Agnieszki Śnieżek przebiegało na najwyższym poziomie, z zachowaniem jej osobistego komfortu. Zrobiliśmy jako klub znacznie więcej niż wynikało z kontraktu wiążącego nas z Panią Agnieszką.

W tym trudnym czasie staraliśmy się również pomagać Pani Agnieszce Śnieżek w kwestiach pozasportowych, za co Pani Agnieszka dziękowała osobiście. W tym kontekście jesteśmy zszokowani niniejszym artykułem i osobiście dotknięci jego wymową oraz postawieniem naszego klubu w negatywnym świetle. Nie pozostaje nam nic innego jak wyrazić żal i rozczarowanie, niezmiennie życząc Pani Agnieszce Śnieżek powodzenia w życiu osobistym i zawodowym.

Zarząd 1 Klubu Sportowego Ślęza Wrocław S.A.