Rozpoczyna się proces akredytacyjny na sezon 2018/19

Przyjmujemy wnioski o stałe akredytacje prasowe na domowe mecze Ślęzy Wrocław w Energa Basket Lidze Kobiet w sezonie 2018/2019. Proces akredytacyjny potrwa do piątku, 12 października 2018 roku, do godz. 12. 

Zaznaczamy, że przesłanie wniosku akredytacyjnego nie oznacza, że akredytacja na sezon 2018/19 zostanie przyznana. Osoby, które nie otrzymają akredytacji stałych, prosimy o skorzystania z formularza przeznaczonego na pojedyncze mecze.

W tym sezonie akredytacje stałe będą do odebrania w siedzibie klubu w koronie Stadionu Olimpijskiego przy al. I. J. Paderewskiego 35 bądź w dniu pierwszego domowego spotkania Ślęzy Wrocław. Jeżeli akredytacje stałe nie zostaną odebrane do tego czasu, zostaną uznane za nieważne, a na następne mecze będzie trzeba wypełnić wniosek o akredytację jednorazową.

Akredytacje stałe obejmują wszystkie domowe spotkania Ślęzy Wrocław w rozgrywkach Energa Basket Ligi Kobiet, także w fazie play-off.

Prosimy o zapoznanie się z aktualnym, zmienionym regulaminem przyznawania akredytacji. W razie pytań zapraszamy do kontaktu: m.rygiel@slezawroclaw.pl bądź pod numerem telefonu 882 097 607.