, ,

Nordis kolejnym partnerem Ślęzy Wrocław w programie 500po500

Nowatorski projekt biznesowy Ślęzy Wrocław 500po500 trwa i rośnie w siłę. Dziś do szerokiego już grona partnerów dołączył kolejny – firma Nordis. 

Nordis Sp. z o.o. to producent i dystrybutor żywności mrożonej działający od 1968 r. We Wrocławiu działa od ponad 20 lat, gdyż w 1998 r. firma wykupiła udziały we wrocławskiej fabryce lodów P.P.Ch. „Lodam”, natomiast w zeszłym roku w podwrocławskich Wróblowicach został uruchomiony czwarty zakład produkcyjny Nordis.

Silną pozycję na polskim rynku lodów i produktów mrożonych zapewnia firmie wysoka jakość wyrobów i własna dystrybucja w dużej części Polski. Produkty Nordis uzyskały liczne wyróżnienia, w tym nagrodę Ministra Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej za najciekawszy wyrób roku oraz Konsumencki Znak Jakości Q. Wyroby firmy Nordis są nie tylko doceniane poprzez nagrody, ale także szeroko opisywane w ogólnopolskich mediach. Nic zatem dziwnego, że Nordis zajmuje trzecią pozycję w kraju pod względem udziału w rynku lodów oraz warzyw mrożonych.

– Bardzo cieszy mnie, że taka znana i wielka marka jak Nordis dołącza do naszego grona. Program partnerski 500po500 to doskonały sposób by zacząć z nami współpracę. Dokładamy wszelkich starań, by nie rozczarować naszych partnerów i w przyszłości móc rozwijać współpracę. Serdecznie witamy w rodzinie Ślęzy Wrocław – komentuje podpisanie umowy Prezes Zarządu 1KS Ślęzy Wrocław Katarzyna Ziobro.

***

500po500 to odpowiedź na sytuację na rynku marketingu sportowego w Polsce. Koszykarki Ślęzy przyciągają na trybuny wielu kibiców, akademie dziecięce, dzięki modzie na pierwszy zespół, rosną w siłę. Medialność i rozpoznawalność klubu jest coraz większa, a mimo to brak jest nadal Sponsora Tytularnego. Mimo to Klub nie poddaje się i wyszedł z nowym, świeżym pomysłem skierowanym do wszystkich firm z Wrocławia i regionu.

Jak dołączyć do projektu?

Przystąpić do 500po500 można już dziś. W ramach podpisanej umowy partnerskiej, nowy Partner zobowiązuje się do wpłat 500 złotych miesięcznie przez okres roku. Umowa wchodzi w życie z dniem jej podpisania.

Zapraszamy do kontaktu:

Katarzyna Ziobro – k.ziobro@slezawroclaw.pl

Paweł Malczewski – p.malczewski@slezawroclaw.pl