,

Drewnohurt w Lidze Partnerów Ślęzy Wrocław

Do Ligi Partnerów wrocławskiego klubu dołączyła firma Drewnohurt. Logo firmy pojawi się między innymi na oficjalnej stronie internetowej klubu.

Jak twierdzi Paweł Dudzik z firmy Drewnohurt, obecność w gronie firm współpracujących ze Ślęzą to „wsparcie rozwoju młodych i przyszłych gwiazd piłki nożnej”.

„Nasza propozycja biznesowa nie dotyczy jedynie pierwszej drużyny koszykarek. Na przykładzie firmy Drewnohurt widać, że Liga Partnerów Ślęzy to również przedsiębiorstwa, które chcą nie tylko zaznaczyć swoją obecność przy naszych piłkarzach i Akademii, ale również mieć wymierny wpływ na rozwój sportu młodzieżowego” – mówi Piotr Zadumiński, menedżer ds. marketingu w Ślęzie Wrocław.

Spółka Drewnohurt oferuje szeroki wybór desek tarasowych wraz z profesjonalną usługą montażu. W swojej ofercie posiada szeroki wybór gotowych elementów drewnianych: deski elewacyjne oraz podbitkowe, podłogowe, wykończeniowe, szeroki wybór sklejki oraz drewna konstrukcyjnego KVH i BSH. W stałej ofercie znajduje się również konstrukcyjne drewno budowlane.