Przekaż niepotrzebny sprzęt biurowy – wspólnie dbajmy o środowisko!

Szanowni Państwo,

jak wiecie, przenosimy swoją siedzibę do Centrum Piłkarskiego Ślęza Wrocław – #Kłokoczyce. Od przeprowadzki dzieli nas już niewiele, trwają ostatnie etapy budowy. Niedługo rozpoczniemy wykańczanie wnętrz i w związku z tym mamy do Państwa apel i uprzejmą prośbę.

Jeżeli pracują Państwo w firmie, która, podobnie jak my, niedługo będzie się przeprowadzać bądź też planuje wymianę mebli lub sprzętu elektronicznego – gorąco prosimy o kontakt.

Ślęza Wrocław na każdym kroku stara się dbać o środowisko, stale działamy w duchu idei #zerowaste. Wiemy, jak przebiega proces utylizacji mebli i elektroniki, więc zamiast wyrzucać niepotrzebny już sprzęt, jesteśmy chętni na jego przejęcie i z chęcią damy mu drugie życie!

Biurka, krzesła, stoły, szafy, tablice, sofy, fotele – to wszystko zamiast trafić na śmietnik, dzięki Państwa dobrej woli może zostać przez nas wykorzystane. Niejednokrotnie w rezultacie takich działań meble i sprzęt zyskują zupełnie nowe funkcjonalności.

Dlatego też ponawiamy nasz apel: jeśli wiedzą Państwo o firmie, która będzie pozbywać się swojego sprzętu – prosimy bardzo, skontaktujcie się z nami, a my zadbamy o resztę. Razem możemy zadbać o środowisko.