,

Już niebawem integracyjne Andrzejki stowarzyszenia

Zbliża się Andrzejkowa impreza dla członków Stowarzyszenia My! Ślęza. Ale nie tylko, bo wszyscy są mile widziani. No, jest może jeden wyjątek.

– To impreza dla dorosłych – uśmiecha się Justyna Łazarewicz, prezes Stowarzyszenia My! Ślęza. – To będzie spotkanie członków stowarzyszenia, rodziców wszystkich piłkarzy i koszykarek trenujących w klubie, szkoleniowców oraz sponsorów. Mamy już zarezerwowaną salę, a wszystko po to, by jeszcze bardziej się zintegrować – dodaje pani Justyna.

To także nagroda dla wszystkich rodziców, którzy przez cały rok angażują się w treningi swoich dzieci, a także w życiu klubu. To oni przecież są współorganizatorami cyklicznych imprez Ślęzy – Dnia Dziecka czy Mikołajek.

Andrzejkowa impreza odbędzie się 18 listopada w sali bankietowej „Podano” przy ul. Kiełczowskiej 43. Koszt udziału w zabawie to 250 zł za parę. W tej kwocie zawiera się rewelacyjne menu. Goście będą mogli skosztować poniższych dań.

Kolacja serwowana: faszerowana pierś z kurczaka, gnocchi, mix sałat.
Posiłek na ciepło: krokiet z barszczem.
Przekąski: patery mięs pieczonych, wędlin i serów, sałatka brokułowa, sałatka gyros, śledź w oleju z białym winem i czarnuszką, Tortilla a’la Podano, jajka w sosie tatarskim, galareta drobiowa, pieczywo mieszane, słone przegryzki, kawa i herbata bez ograniczeń.

Obowiązuje strój wieczorowy. Wszelkich dodatkowych informacji udziela pani Justyna Łazarewicz pod numerem telefonu 605 911 017.