, ,

Firma Event Media Show pozostaje partnerem Ślęzy Wrocław

Firma Event Media Show przedłużyła umowę ze Ślęzą Wrocław i pozostaje w gronie sponsorów klubu na sezon 2020/2021. Event Media Show wspiera klub między innymi poprzez kompleksową obsługę band LED podczas spotkań domowych oraz gali „Talenty Ślęzy Wrocław”.

Event Media Show działa w branży eventowej od kilku lat. Od początku funkcjonowania firma stawia na jakość oferowanego sprzętu, terminowość i niezawodność. W portfolio zrealizowanych przez firmę wydarzeń znajdują się m.in. Letni Puchar Świata w skokach narciarskich w Wiśle, bandy elektroniczne w ORLEN Lidze, obsługa trasy koncertowej m. in. Perfect, Lady Pank, czy Bajm.

W swojej ofercie wrocławska firma dysponuje wszelkiego rodzaju bandami oraz telebimami LED dzięki czemu jest w stanie obsłużyć praktycznie każde wydarzenie, niezależnie od areny i zapotrzebowania na ekrany. Sprzęt dostarczany przez EMS sprawuje się bez zarzutu niezależnie od warunków pogodowych oraz dostępnego miejsca. Sprawdzi się zarówno przy intensywnym nasłonecznieniu, podczas deszczu i wewnątrz.

Trwająca wciąż pandemia koronawirusa niemalże z dnia na dzień na długie miesiące ograniczyła możliwości działania firmom eventowym praktycznie do zera. Bez koncertów, meczów, targów i innych podobnych wydarzeń firmy takie jak Event Media Show znalazły się w niezwykle trudnej sytuacji, bardzo boleśnie odczuwając skutki lockdownu i serii obostrzeń. Fakt pozostania z nami naszego wieloletniego partnera znaczy dla nas bardzo wiele. Bardzo dziękujemy za współpracę w tych ciężkich czasach.