Zbliża się kolejny Dzień Dziecka ze Ślęzą Wrocław

Jak co roku Ślęza Wrocław organizować będzie Dzień Dziecka. Tym razem odbędzie się on na Zakrzowie 10 czerwca, a start imprezy zaplanowany został na godz. 9:30.

Już po raz siódmy spotkamy się na rodzinnym festynie Ślęzy Wrocław organizowanym z okazji Dnia Dziecka. Z roku na rok w naszej imprezie bierze udział coraz więcej młodych sportowców i ich rodzin, co wynika z faktu, że jest nas po prostu coraz więcej. Sportowa żółto-czerwona rodzina to głównej mierze nasi najmłodsi sportowcy trenujący w Akademiach Koszykarskiej i Piłkarskiej. I to przede wszystkim z myślą o nich co roku spotykamy się na naszych imprezach.

Jak zwykle nie zabraknie atrakcji zarówno dla dzieci jak i dla rodziców. Zorganizowane zostaną zabawy i konkursy sportowe. Odbędzie się turniej piłkarski w trzech kategoriach wiekowych, a nasi najmłodsi futboliści rozegrają też mecze z piłkarzami pierwszego zespołu Ślęzy Wrocław.

Nie zabraknie też i innych atrakcji, takich jak dmuchane zamki i trampoliny. Będzie też pokaz straży pożarnej, a że nasz festyn ma też charakter edukacyjny, jego uczestnicy uczestniczyć będą czynnie w pokazie ratownictwa medycznego.

Po raz kolejny odbędzie się loteria fantowa, w której do wygrania będą atrakcyjne nagrody.

O to byśmy w czasie imprezy nie chodzili głodni zadba Stowarzyszenie My!Ślęza. Będzie grill i będą też przepyszne ciasta, o co zadbają jak zwykle Mamy naszych młodych piłkarzy.

Pełny program imprezy zaprezentujemy wkrótce.

DARIUSZ PAROSSA