, ,

Interchemol S.A w programie biznesowym Ślęzy 500po500

Firma INTERCHEMOL S.A. została kolejnym partnerem Ślęzy Wrocław w ramach projektu 500po500. Producent klejów poliuretanowych z Obornik Śląskich mocno angażuje się w sport, czego dowodem jest podpisanie umowy z najstarszym klubem sportowym Wrocławia. 

Zdecydowaliśmy się dołączyć do programu 500po500, ponieważ sport, zwłaszcza wrocławski, był nam zawsze bardzo bliski. Kibicujemy dziewczynom ze Ślęzy. Zachęcam wszystkich do dołączenia, Ślęza ma dużo sukcesów, trenuje w niej wiele dzieci, a ruch dla najmłodszych jest bardzo ważny – mówi Magdalena Razik, prezes zarządu INTERCHEMOL S. A.

Firma INTERCHEMOL S.A. prowadzi działalność produkcyjno- handlowo- usługową od 1990 r. Jest jednym z nielicznych w Polsce producentem systemów poliuretanowych.

INTERCHEMOL S.A. jest nowoczesną firmą, dynamicznie rozwijającą się w dziedzinie chemii poliuretanów. Od momentu rozpoczęcia działalności celem firmy stał się rozwój polskiej technologii w zakresie nawierzchni sportowych, klejów poliuretanowych i elastomerów. Nowy partner Ślęzy od prawie 30 lat jest producentem nawierzchni sportowych, w związku z czym dysponuje bogatym doświadczeniem i fachową wiedzą. W swojej ofercie posiada również  kleje poliuretanowe jedno i dwuskładnikowe, które mają zastosowanie głównie w budownictwie: do klejenia styropianu, drewna i innych materiałów oraz w górnictwie.  INTERCHEMOL jest jednym z nielicznych producentów elastomerowego systemu do wypełniania kół ciężkiego sprzętu budowlanego i górniczego.

W polityce firmy Klienci zajmują nadrzędne miejsce. INTERCHEMOL stara się to udowadniać dostarczając produkty zgodne z Ich wymaganiami i wciąż umacniając pozycję swoich produktów na rynku.

***

500po500 to odpowiedź na sytuację na rynku marketingu sportowego w Polsce. Koszykarki Ślęzy przyciągają na trybuny wielu kibiców, akademie dziecięce, dzięki modzie na pierwszy zespół, rosną w siłę. Medialność i rozpoznawalność klubu jest coraz większa, a mimo to brak jest nadal Sponsora Tytularnego. Mimo to Klub nie poddaje się i wyszedł z nowym, świeżym pomysłem skierowanym do wszystkich firm z Wrocławia i regionu.

Jak dołączyć do projektu?

Przystąpić do 500po500 można już dziś. W ramach podpisanej umowy partnerskiej, nowy Partner zobowiązuje się do wpłat 500 złotych miesięcznie przez okres roku. Umowa wchodzi w życie 1 lipca, a więc kilka dni przed zgłoszeniem drużyny do rozgrywek Energa Basket Ligi Kobiet.

Zapraszamy do kontaktu:

Katarzyna Ziobro – Franczak – k.ziobro@slezawroclaw.pl

Paweł Malczewski – p.malczewski@slezawroclaw.pl

Piotr Zadumiński – p.zaduminski@slezawroclaw.pl