, ,

Firma Ognik-Bis rozszerzyła współpracę ze Ślęzą Wrocław

Program 500po500 jest idealnym sposobem na rozpoczęcie współpracy ze Ślęzą Wrocław na niwie sponsoringu sportowego. Firma Ognik-Bis po dołączeniu do grona partnerów tego programu zdecydowała się pójść o krok dalej i rozszerzyć zakres współpracy.

Ognik-Bis to wrocławska firma zajmująca się kompleksowym dbaniem o samochody, mająca w swojej ofercie między innymi myjnię, serwis opon oraz serwis przeciwpożarowy. Wszyscy kibice Ślęzy korzystając z usług firmy mogą liczyć na drobne upominki bądź rabaty na usługi świadczone przez Ognik-Bis. Teraz, po czterech miesiącach od zostania partnerem klubu w ramach programu 500po500 firma postanowiła stać się sponsorem Ślęzy Wrocław.

– Od dawna chodzę na mecze Ślęzy, byłem jej kibicem już od lat osiemdziesiątych. Oglądałem mistrzostwo wygrywane w 1987, kilka lat później widziałem na parkiecie Joannę Cupryś. Całą rodziną kibicowaliśmy Ślęzie, a teraz zależy mi na jej przyszłości. Chciałbym, żeby moja córka mogła uczyć się od najlepszych zawodniczek w kraju i gdy podrośnie, dołączyła do akademii Ślęzy. To najstarszy klub we Wrocławiu, klub z tradycjami, którego dobro cały czas leży mi na sercu, dlatego zdecydowałem się rozszerzyć zakres współpracy – mówi Adam Statkiewicz z firmy Ognik-Bis.

Warto też podkreślić, że po mieście porusza się specjalnie przygotowany samochód potwierdzający zacieśnienie więzi pomiędzy Ognik-Bis, a Ślęzą Wrocław.

– Cieszymy się z rozszerzenia współpracy przez firmę Ognik-Bis i z tego, że możemy tę firmę nazywać teraz sponsorem Ślęzy Wrocław. Ta decyzja pokazuje, że program 500po500 jest korzystny dla obu stron, ale i że może stanowić jedynie początek drogi do współpracy – powiedziała prezes zarządu Ślęzy Wrocław Katarzyna Ziobro.

Obecnie program 500po500 ma 33 partnerów, a wciąż trwają rozmowy z nowymi firmami zainteresowanymi dołączeniem do tego nowatorskiego przedsięwzięcia biznesowego.

– Cały czas jeździmy na spotkania i rozmawiamy z firmami, którym 500po500 się podoba i które chcą z nami współpracować. Są to przedsiębiorstwa z różnych dziedzin życia, ale wszystkie łączy jedna wspólna cecha – tak jak i nam zależy im na dobru Ślęzy Wrocław i chcą razem z nami tworzyć przyszłość klubu – dodała Katarzyna Ziobro.

***

500po500 to odpowiedź na sytuację na rynku marketingu sportowego w Polsce. Koszykarki Ślęzy przyciągają na trybuny wielu kibiców, akademie dziecięce, dzięki modzie na pierwszy zespół, rosną w siłę. Medialność i rozpoznawalność klubu jest coraz większa, a mimo to brak jest nadal Sponsora Tytularnego. Mimo to klub nie poddaje się i wyszedł z nowym, świeżym pomysłem skierowanym do wszystkich firm z Wrocławia i regionu.

Jak dołączyć do projektu?

Przystąpić do 500po500 można już dziś. W ramach podpisanej umowy partnerskiej, nowy Partner zobowiązuje się do wpłat 500 złotych miesięcznie przez okres roku. Umowa wchodzi w życie z dniem jej podpisania.

Zapraszamy do kontaktu:

Katarzyna Ziobro – k.ziobro@slezawroclaw.pl

Paweł Malczewski – p.malczewski@slezawroclaw.pl