,

XS Apartments – Zielona enklawa w centrum miasta

Sponsor Ślęzy Wrocław, Przedsiębiorstwo budowlane ALFA-DACH Sp. z o. o. pragnie przedstawić Państwu swoją inwestycję w centrum Wrocławia. XS Apartments to nowoczesna forma mikro apartamentów w ekskluzywnej lokalizacji. Inwestycja wpisana w zabytkową tkankę ulicy Na Grobli, elegancką formą godnie koresponduje z historyczną zabudową i strukturą urbanistyczną miasta.

To wygodne i komfortowe rozwiązanie zarówno dla firm i inwestorów, jak i klientów indywidualnych, ceniących mądrze wykorzystaną przestrzeń mieszkalną i nowoczesne rozwiązania.

Długoterminowy wynajem, bądź wykup inwestycyjny, stanowią doskonałą lokatę kapitału oraz są idealnym rozwiązaniem dla osób i firm, ceniących swój czas i zdecydowanych na inwestycję, która jest w stanie zarabiać sama na siebie.

Lokalizacja

Xs apartments to nie tylko dobra lokata kapitału, ale również dbałość o przyjazne nastawienie do środowiska i duży nacisk na otaczające go tereny zielone. Niewątpliwym atutem dla lokalizacji tej inwestycji jest bliskość rzeki Odry zapewniająca bogatą gamę możliwości na uprawianie wszelakich sportów oraz bardzo bliskie sąsiedztwo takich obiektów jak Hala Ludowa, Pergola, ZOO, Budynek Wieży Ciśnień, Muzeum Hydropolis czy choćby Kampus Politechniki Wrocławskiej.

O inwestorze

Jesteśmy obecni na rynku budowlanym od niemal 25 lat, działamy jako Generalny Wykonawca i deweloper. Nasze pierwsze projekty zrealizowaliśmy we Wrocławiu, w chwili obecnej inwestycje prowadzimy na terenie całej Polski. Naszymi klientami zostały osoby prywatne, polskie i zagraniczne podmioty gospodarcze, inwestorzy publiczni i władze lokalne. XS apartments to kolejna prowadzona przez nas inwestycja własna zrealizowana przez nasz dział projektowy.

Kontakt
sprzedaż apartamentów
Tomasz Trebenda
tel. kom. 504 291 551
t.trebenda@alfa-dach.pl