,

Wyższa Szkoła Bankowa w Lidze Partnerów Ślęzy

Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu pozostaje na kolejny sezon w Lidze Partnerów 1 Klubu Sportowego Ślęza. Logo uczelni pojawi się m.in. na stronie internetowej klubu.

 – Przygotowania do nowego sezonu oznaczają dla nas również podpisywanie umów partnerskich. W przypadku Wyższej Szkoły Bankowej jest to przedłużenie współpracy na kolejny rok. Cieszy nas zaufanie, jakim darzą nas partnerzy. Jednocześnie pragnę zaprosić do Ligi Partnerów wszystkie firmy, które pragną zostać częścią drużyny mistrza Polski – powiedział Piotr Zadumiński, menedżer ds. marketingu w Ślęzie Wrocław.

– W WSB doskonale rozumiemy trzecią misję uczelni wyższych, która polega na wspieraniu inicjatyw sportowych, kulturalnych i ogólnoświatowych, dlatego wspieramy klub sportowy Ślęza już drugi rok – stwierdziła z kolei dr Danuta Studencka-Derkacz, manager ds. partnerów strategicznych i relacji. Nasza współpraca owocuje m.in. partnerskimi relacjami ze szkołami, które doceniają aktywność sportową uczniów – dodała.

Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu to uczelnia akademicka, która działa na mocy ustawy z dnia 27 lipca 2005 r. Prawo o szkolnictwie wyższym oraz wpis do Rejestru Uczelni Niepublicznych i Związków Uczelni Niepublicznych gwarantuje studentom wszystkie uprawnienia wynikające ze studiowania na uczelni wyższej.

Celem uczelni jest kształcenie wysokiej klasy specjalistów posiadających umiejętność zastosowania wiedzy teoretycznej w codziennej praktyce biznesowej. WSB dąży do wyzwolenia całego potencjału intelektualnego i biznesowego studentów, aby ułatwić im start, dynamiczny rozwój zawodowy oraz uruchomić mechanizmy świadomego uczestniczenia w budowaniu nowoczesnej polskiej gospodarki.