Można już kupować bilety na mecz z PGE MKK Siedlce

Rozpoczęła się internetowa sprzedaż biletów na pierwszy mecz naszych koszykarek w sezonie 2017/2018. Wszystkich kibiców zapraszamy na www.biletin.pl.

Inauguracja sezonu w wykonaniu mistrzyń Polski już w najbliższy piątek. O godz. 18:30 w hali AWF-u przy Stadionie Olimpijskim zmierzymy się z PGE MKK Siedlce. Bilety w cenie 15 i 7 złotych można kupować w serwisie www.biletin.pl (bezpośredni link poniżej). Po wyborze rodzaju wejściówki należy ją opłacić drogą elektroniczną, a następnie samemu wydrukować w domu.

Oczywiście, wejściówki będą dostępne także w kasie hali AWF-u bezpośrednio przed rozpoczęciem meczu.

Bilet ulgowy przysługuje:

  • wszystkim osobom uczącym się, którzy w momencie zakupu biletu posiadają ważną legitymację szkolną lub studencką oraz nie ukończyły 26. roku życia
  • emerytom
  • rencistom
  • osobom niepełnosprawnym

Dzieci do 5. roku życia na mecze Ślęzy wchodzą bez opłat.

W piątek w hali będziemy obsługiwać także wszystkich „karnetowiczów”. Każdy będzie mógł wypełnić wniosek o wydanie karnetu. Odbiór będzie możliwy w środy w siedzibie klubu lub przed kolejnym meczem (8 października z Energą Toruń), ale po opłaceniu go oczywiście będzie można wejść do hali na spotkanie z PGE MKK Siedlce. Kto już wcześniej złożył wniosek, w piątek będzie mógł opłacić swój karnet i go odebrać.