, ,

Klinika dentystyczna Dental Med w programie 500po500

Klinika dentystyczna Dental Med we Wrocławiu przystąpiła do programu biznesowego Ślęzy 500po500. 

Klinika dentystyczna Dental Med we Wrocławiu oferuje pełen zakres opieki stomatologicznej dla całej rodziny. Wszystkie zabiegi odbywają się bezboleśnie i w miłej atmosferze. Najmłodszych pacjentów otacza się tu szczególną troską by chętnie i bezstresowo przychodzili na kolejne wizyty. Przekonajcie się Państwo osobiście, że gabinet stomatologiczny to miejsce, gdzie pacjent także może czuć się zrelaksowany.

Sport zawsze warto wspierać, sport zawsze był i jest mi bliski. Ponadto moja córka gra w Akademii Ślęzy Wrocław, chodzimy na mecze ekstraklasy. Są to wspaniałe emocje i myślę, że warto to robić. 500po500 to pomysł warty inwestycji. Jeżeli ktoś lubi dobrą koszykówkę to w ten sposób może wesprzeć drużynę Ślęzy. Chcemy dołożyć drobną cegiełkę od siebie. Myślę, że większość przedsiębiorców również na stać i mogliby to zrobić – mówi właściciel kliniki Dental Med, lekarz stomatolog Marcin Graboń.

Gabinety wyposażone są w nowoczesny sprzęt stomatologiczny oraz najwyższej jakości materiały. Na miejscu znajduje także się dentystyczna pracownia RTG, która umożliwia nam szybkie i trafne postawienie diagnozy, co jest podstawą prowadzenia skutecznego leczenia stomatologicznego. Oprócz doskonałego wyposażenia każdego gabinetu dentystycznego, integralną częścią kliniki jest również doskonale wyposażone laboratorium protetyczne. Dzięki temu pacjenci mogą liczyć na wszystkie sprawdzone i stosowane na całym świecie rozwiązania protetyczne.
Profesjonalny sprzęt dentystyczny, którym klinika Dental Med oraz szeroka wiedza i doświadczenie każdego przyjmującego dentysty zapewniają pacjentom najwyższy poziom usług stomatologicznych.