, ,

Firma Hutmen dołączyła do programu 500po500

Ślęza Wrocław zawarła kolejną umowę w ramach swojego pionierskiego programu 500po500. Dziś do grona partnerów dołączyła wrocławska firma Hutmen. 

Hutmen S.A. to przedsiębiorstwo o ponad 70-letniej tradycji. Swoją działalność rozpoczęło w roku 1946 i do dziś pozostaje prężnie rozwijającą się firmą.

– Od wielu lat nasza firma wspiera lokalne inicjatywy społeczne, szczególnie te sportowe. Program 500po500 wzbudził nasze zainteresowanie, ponieważ w oryginalny i niepowtarzalny sposób pomaga rozwijać wrocławski sport. Mamy nadzieję, że nasze wsparcie pozwoli klubowi Ślęza Wrocław osiągać dalsze sukcesy – argumentują decyzję o dołączeniu do klubowego programu władze Hutmenu.

Hutmen S.A. to polski producent wyrobów z miedzi i jej stopów. Od ponad 70 lat spółka jest obecna na rynku krajowym i zagranicznym zapewniając swoim klientom najwyższą jakość wyrobów. Produkty firmy są sprzedawane na całym świecie. Hutmen S.A. działa w ramach Grupy Kapitałowej Impexmetal i Grupy Kapitałowej Boryszew.
W ofercie firmy można znaleźć między innymi:
– miedziane rury instalacyjne, klimatyzacyjne i chłodnicze oraz przemysłowe,
– druty i pręty z miedzi
– płaskowniki z miedzi
– kształtowniki z miedzi
– pręty z miedzi tellurowej
– pręty i rury z brązu aluminiowego
– stopy odlewnicze

***

500po500 to odpowiedź na sytuację na rynku marketingu sportowego w Polsce. Koszykarki Ślęzy przyciągają na trybuny wielu kibiców, akademie dziecięce, dzięki modzie na pierwszy zespół, rosną w siłę. Medialność i rozpoznawalność klubu jest coraz większa, a mimo to brak jest nadal Sponsora Tytularnego. Mimo to Klub nie poddaje się i wyszedł z nowym, świeżym pomysłem skierowanym do wszystkich firm z Wrocławia i regionu.

Jak dołączyć do projektu?

Przystąpić do 500po500 można już dziś. W ramach podpisanej umowy partnerskiej, nowy Partner zobowiązuje się do wpłat 500 złotych miesięcznie przez okres roku. Umowa wchodzi w życie z dniem jej podpisania.

Zapraszamy do kontaktu:

Katarzyna Ziobro – Franczak – k.ziobro@slezawroclaw.pl

Paweł Malczewski – p.malczewski@slezawroclaw.pl