,

Wielkie Mikołajki Wyprzedażowe w Germazie

Jak wiadomo, Mikołaj pojawi się w naszych domach 6-grudnia. Jednak, jest to człowiek mocno zabiegany i może się zdarzyć tak, że nie do każdego trafi z wymarzonym prezentem. Dlatego postanowił pojawić się jeszcze dwa razy i na wszystkich zainteresowanych będzie czekał u nas, 9 go i 10 go grudnia: W imieniu całego zespołu Grupy Germaz oraz wspomnianego wcześniej Pana w czerwonym ubraniu, zapraszamy do Wrocławia na ul. Strzegomską 139.

9-go i 10-go grudnia, w salonach Forda, Mitsubishi i Suzuki odbędą się „WIELKIE MIKOŁAJKI WYPRZEDAŻOWE”! W programie znajdą się między innymi:

  • Rabaty na ostatnie sztuki aut z 2017 roku do 30%,
  • zimowe opony i 7 – letnia gwarancja do każdego kupionego w tych dniach Forda Gratis!
  • darmowe sprawdzenie* auta przed wyjazdami świątecznymi

* Zakres prac: sprawdzenie oświetlenia, sprawdzenie stanu ogumienia, sprawdzenie stanu wycieraczek, sprawdzenie płynów eksploatacyjnych, sprawdzenie stanu akumulatora.

UWAGA!

W trakcie imprezy i tylko 9-go grudnia będzie można zobaczyć na żywo najnowszy model Mitsubishi Eclipse Cross.

Będzie to dolnośląska premiera najnowszego modelu auta spod znaku trzech diamentów. Warto więc przyjść! Oprócz tego, nasi goście będą mogli wziąć udział w licznych zabawach i konkursach. Osoby, które planują zakup auta będą miały okazję skorzystać z atrakcyjnych rabatów na modele z 2017 roku.

Poza tym, będą też atrakcje dla najmłodszych: zabawy i warsztaty plastyczne z „Kolejkowem”, nowości i premiery dla fanów konsol XboX oraz PlayStation, przejażdżki saniami Mikołaja i wiele, wiele innych atrakcji. Oprócz zabawy, chcemy w tych dniach komuś pomóc i dlatego organizujemy licytacje, z których dochód zostanie przekazany podopiecznym fundacji „Miej Gest”.

Wszystkich chętnych do udziału w tej imprezie gorąco zapraszamy, a pełny program jest dostępny poniżej.