Tradycyjne Andrzejki Stowarzyszenia My!Ślęza w… Andrzejki!

Jak co roku Stowarzyszenie My!Ślęza we współpracy z klubem organizuje spotkanie andrzejkowe, na które serdecznie zapraszamy wszystkie osoby związane ze Ślęzą Wrocław i nie tylko!

W końcu Andrzejki Ślęzy Wrocław odbędą się w Andrzejki, więc atmosfera tego wydarzenia jest gwarantowana. W tym roku wszyscy zobaczymy się w sobotni wieczór w sali bankietowej Młodzieżowego Centrum Sportu we Wrocławiu, w koronie legendarnego Stadionu Olimpijskiego. Eleganckie wnętrza sali oraz cała sceneria tego historycznego obiektu tylko dodaje klimatu naszemu przedsięwzięciu.

Menu obejmuje tak wiele wykwintnych dań, że absolutnie każdy znajdzie coś dla swojego podniebienia, także osoby preferujące kuchnię roślinną. Dla miłośników słodyczy przygotowane zostaną pyszne ciasta. Ale przecież Andrzejki to nie tylko okazja, aby dobrze zjeść.

O muzykę do tańca i dobrej zabawy zadba DJ, a w trakcie naszego spotkania zostaną przeprowadzone aukcje. Do wylicytowania będzie wiele atrakcyjnych przedmiotów. Liczymy na udział w licytacjach, ponieważ cały dochód zarówno z nich, jak i z wejściówek, zostanie przeznaczony na poczet Stowarzyszenia My!Ślęza, które zainwestuje te środki w sprzęt sportowy dla Akademii Ślęzy Wrocław.

Serdecznie zapraszamy wszystkich związanych ze Ślęzą Wrocław i nie tylko! Andrzejki to doskonała okazja żeby spotkać się ze sportowcami, a także z przedstawicielami sztabów szkoleniowych drużyn 1KS-u.

Cena za parę wynosi 260 zł, w tej kwocie oczywiście zawiera się kolacja… no i dobra zabawa! Liczymy na prawdziwą gorączkę sobotniej nocy! Obowiązuje strój wieczorowy. Wszelkich dodatkowych informacji udziela pani Justyna Łazarewicz pod numerem telefonu 605 911 017.

W cenie:

  • kolacja
  • zimna płyta
  • napoje bezalkoholowe (alkohol we własnym zakresie, każdemu według potrzeb)

Numer konta do wpłat:

Bank BGŻ BNP Paribas
85 1600 1433 1830 6682 1000 0001