, ,

Szkoła nauki jazdy NOVA w programie 500po500

Grono partnerów Ślęzy Wrocław w ramach projektu 500po500 stale się powiększa. Dziś współpracę z klubem rozpoczęła szkoła nauki jazdy NOVA. 

Nasza firma często bierze udział w takich programach sportowych i rozwijanie pasji. Dwie strony mają z tego korzyść. Każdy kto jest związany ze Ślęzą, może liczyć na bonusy finansowe lub dodatkowe godziny jazdy. Na pewno pomożemy  – mówi Mirosław Wabno, właściciel szkoły nauki jazdy NOVA.

Szkoła jazdy NOVA we Wrocławiu powstała 30 lipca 2012 roku. Założycielem jest Mirosław Wabno – instruktor z wieloletnim stażem.

Wybierając Ośrodek Szkolenia Kierowców Nova wybiera się nie tylko kurs prawa jazdy ale także wysoką jakość, gwarancję zaangażowania i ogromne doświadczenie kadry instruktorów.

Nauka jazdy nie należy do najłatwiejszych i bywa stresująca. Dla osób, które mają problemy z egzaminem praktycznym szkoła organizuje seminaria z psychologiem i egzaminatorem. Istnieje możliwość wykupienia dodatkowych godzin jazdy pojedynczo oraz w pakiecie. W cenie kursu znajdują się materiały dydaktyczne.

W poniedziałki o godzinie 17:00 i w soboty o godzinie 10:00 odbywają się spotkania organizacyjne. W ich trakcie uzyskać można badanie lekarskie a także zarezerwować termin kursu.

Do wyboru są kursy na prawo jazdy kategorii A, A1, A2, AM, B oraz B automat.
Kursy obejmują 30 godzin teorii oraz 30 godzin jazdy dla kategorii B oraz 30 godzin teorii i 20 godzin jazdy dla kategorii A, A1,A2 i 10 godz jazdy i 10 teorii dla kategorii AM.
Do wyboru są kursy weekendowe oraz tygodniowe.
Egzaminy wewnętrzne, zarówno teoretyczny jak i praktyczny, są bezpłatne.

Ośrodek Szkolenia Kierowców Nova znajduje się we Wrocławiu. Informacje uzyskać można na stronie internetowej http://www.szkolajazdynova.pl oraz w siedzibie firmy znajdującej się przy ulicy Tarnogajskiej 18 od poniedziałku do piątku w godzinach 12 – 17, w weekendy o 10.00 do 14.00.

***

500po500 to odpowiedź na sytuację na rynku marketingu sportowego w Polsce. Koszykarki Ślęzy przyciągają na trybuny wielu kibiców, akademie dziecięce, dzięki modzie na pierwszy zespół, rosną w siłę. Medialność i rozpoznawalność klubu jest coraz większa, a mimo to brak jest nadal Sponsora Tytularnego. Mimo to Klub nie poddaje się i wyszedł z nowym, świeżym pomysłem skierowanym do wszystkich firm z Wrocławia i regionu.

Jak dołączyć do projektu?

Przystąpić do 500po500 można już dziś. W ramach podpisanej umowy partnerskiej, nowy Partner zobowiązuje się do wpłat 500 złotych miesięcznie przez okres roku. Umowa wchodzi w życie 1 lipca, a więc kilka dni przed zgłoszeniem drużyny do rozgrywek Energa Basket Ligi Kobiet.

Zapraszamy do kontaktu:

Katarzyna Ziobro – Franczak – k.ziobro@slezawroclaw.pl

Paweł Malczewski – p.malczewski@slezawroclaw.pl

Piotr Zadumiński – p.zaduminski@slezawroclaw.pl