W niedzielę mecz o wszystko koszykarek Ślęzy

Przed koszykarkami Ślęzy najważniejszy mecz sezonu. W niedzielę o godz. 18:00 po raz piąty zmierzą się z Artego Bydgoszcz (znów na wyjeździe) w półfinale play-off Energa Basket Ligi Kobiet.

Po czterech dotychczasowych meczach nadal nie wiadomo, kto będzie przeciwnikiem CCC Polkowice w grze o złoto. Po pierwszych spotkaniach w Bydgoszczy wydawało się, że Ślęza dokończy dzieło we własnej hali. Tymczasem Artego dwukrotnie wgrało we Wrocławiu i konieczne będzie piąte starcie. Co ciekawe, w sezonie zasadniczym ekstraklasy oba zespoły także nie potrafiły wygrać przed własną publicznością.

Wszystkie dotychczasowe mecze Ślęzy z Artego były bardzo zacięte i wyrównane. W jednym konieczna była dogrywka. Były też to spotkanie z nieoczekiwanym przebiegiem. Wrocławianki w obu potyczkach w Bydgoszczy odrabiały kilkunastopunktowe straty. Takiej samej sztuki dokonały ich przeciwniczki w meczu numer cztery. Na osiem minut przed końcem mistrzynie prowadzimy różnicą jedenastu oczek.

Co przyniesie ostanie starcie? Przekonamy się w niedzielę o godz. 18:00. Mecz Artego – Ślęza będzie można obejrzeć na żywo w serwisie YouTube, na kanale bydgoskiego klubu.