W niedzielę domowa inauguracja Ślęzy. Bilety i karnety w sprzedaży

Po ponad pięciu miesiącach oczekiwań na powrót Energa Basket Ligi Kobiet do Wrocławia odliczanie dobiega końca. W niedzielę o godz. 17 koszykarki Ślęzy Wrocław zmierzą się z Pszczółką Lublin. Bilety na to spotkanie są już w internetowej sprzedaży.

Spotkanie czwartej kolejki EBLK będzie pierwszym meczem Ślęzy w hali wrocławskiej AWF w tym sezonie. Brązowe medalistki mistrzostw Polski z zeszłego sezonu mają za sobą dwa wygrane starcia wyjazdowe, w trzeciej serii spotkań pauzują. Piłka w spotkaniu z Pszczółką Polskim-Cukrem AZS-UMCS Lublin pójdzie w górę o godz. 17. Bilety w cenie 18 i 10 zł na ten niezwykle ciekawie zapowiadający się pojedynek można kupować za pośrednictwem strony biletin.pl (link poniżej). Po wybraniu swojego biletu należy go opłacić drogą elektroniczną.

Wejściówki na domową inaugurację Ślęzy Wrocław będzie można zakupić również przed spotkaniem w kasie hali.

Bilet ulgowy przysługuje:

  • wszystkim osobom uczącym się, którzy w momencie zakupu biletu posiadają ważną legitymację szkolną lub studencką oraz nie ukończyły 26. roku życia
  • emerytom
  • rencistom
  • osobom niepełnosprawnym

Dzieci do 5. roku życia na mecze Ślęzy wchodzą bez opłat.

Przypominamy również, że trwa sprzedaż karnetów, które obejmują wszystkie mecze domowe żółto-czerwonych w sezonie 2018/19. Wejściówki można nabyć w najbliższy czwartek i piątek w siedzibie klubu przy al. Paderewskiego 35 bądź bezpośrednio przed spotkaniem z Pszczółką. W tym sezonie dostępne są trzy rodzaje abonamentów: normalny (130 zł), ulgowy (65 zł) oraz VIP (500 zł), który daje dostęp do sali VIP przed i po spotkaniu.