, ,

Klub Kibica dalej gra ze Ślęzą w programie 500po500!

Kibice Ślęzy Wrocław wspierają swój zespół nie tylko gorącym dopingiem na parkiecie, ale również na wiele innych sposobów poza nim. Dziś mamy ogromną przyjemność ogłosić, że niezastąpiony Klub Kibica Ślęzy Wrocław przedłużył umowę partnerską z klubem w ramach programu 500po500 i tym samym pozostaje partnerem klubu w kolejnym sezonie.

Mocna reprezentacja Klubu Kibica Ślęzy Wrocław jest obecna na każdym domowym meczu żółto-czerwonych, a również podczas wszystkich wyjazdowych spotkań nasze zawodniczki mogą liczyć na delegację naszych fanów. Niezależnie od dystansu do pokonania, warunków po drodze i wszystkich innych okoliczności, które zniechęciłyby wielu, Kibice Ślęzy podróżują za swoimi ulubienicami i zawsze możemy liczyć na ich wsparcie. Oczywiście nie można zapomnieć również o atmosferze kreowanej podczas spotkań domowych, bo to dzięki wsparciu Klubu Kibica hala AWF we Wrocławiu jest jednym z najtrudniejszych miejsc do grania w całej lidze.

Związek Klubu Kibica ze Ślęzą Wrocław wykracza poza koszykarskie parkiety, ponieważ KK wspiera klub także będąc partnerem w programie 500po500. W ostatnich dniach doszło do przedłużenia umowy na kolejny sezon. Los Ślęzy Wrocław zdecydowanie nie jest obojętny dla jego kibiców, którzy liczną grupą zdecydowali się kontynuować swój udział w programie 500po500.

– Tak jak na parkiecie, kiedy jest trudno, możemy liczyć na wsparcie naszych kibiców, tak samo i poza nim zawsze wiemy, że są z nami na dobre i na złe. Właśnie dzięki takim dowodom życzliwości i dobrej woli nie złożyliśmy broni i walczymy w Energa Basket Lidze Kobiet. Dostaliśmy wiele sygnałów, że kibicom zależy na losie Ślęzy Wrocław i nie wyobrażają sobie rozgrywek Ekstraklasy bez naszego zespołu. Jesteśmy bardzo szczęśliwi i dumni, że mamy ze sobą tak wspaniałych ludzi jak Klub Kibica Ślęzy Wrocław – komentuje przedłużenie umowy prezes zarządu Katarzyna Ziobro.