, ,

Firma Ekomal została partnerem klubu w ramach programu 500po500

Kolejnym partnerem Ślęzy Wrocław w ramach programu 500po500 jest wrocławska firma Ekomal. Działająca w branży energetycznej spółka w ostatnich dniach podpisała umowę z klubem. 

Ekomal powstał z myślą o pomocy w znalezieniu najbardziej optymalnego źródła energii elektrycznej oraz gazu dla firm i klientów indywidualnych. Zespół firmy tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem w branży, których priorytetem jest tworzenie dobrych relacji z klientami, a dzięki współpracy z największymi graczami na rynku Ekomal posiada unikatowe oferty dla każdego kontrahenta. Każdego dnia firma stara się zdobywać nową wiedzę w zakresie energetyki, abyśmy mogli sprostać wszystkim wymaganiom. Ekomal dokłada wszelkich starań, aby rozwijać siebie oraz rynek energetyczny w Polsce, a także dzięki odnawialnym źródłom energii dbać o naturę. Postawił na fotowoltaikę, która ze wszystkich rozwiązań oferuje najlepsze warunki jakościowo-finansowe i z roku na rok staje się coraz bardziej popularna.
– Gdy tylko natrafiliśmy na program 500po500 od razu spodobała nam się jego idea i chcieliśmy niezwłocznie do niego dołączyć. Jako pasjonaci sportu wiemy, że każda forma jego wspierania jest dobra, zwłaszcza gdy w grę wchodzi między innymi akademia młodych sportowców. Zdecydowaliśmy się na współpracę ze Ślęzą ze względu na jej historię, dążenie do ciągłego rozwoju oraz dlatego, że Wrocław jest naszym ukochanym miastem. Mamy też nadzieję, że choć zaczęliśmy od małych rzeczy, z czasem będziemy w stanie móc zrobić więcej i gorąco zachęcamy inne firmy do udziału w programie, abyśmy wspólnie mogli uczynić coś dobrego dla naszego klubu, i naszego miasta – powiedział Paweł Włodarek-Piętka, wiceprezes zarządu firmy Ekomal.
***

500po500 to odpowiedź na sytuację na rynku marketingu sportowego w Polsce. Koszykarki Ślęzy przyciągają na trybuny wielu kibiców, akademie dziecięce, dzięki modzie na pierwszy zespół, rosną w siłę. Medialność i rozpoznawalność klubu jest coraz większa, a mimo to brak jest nadal Sponsora Tytularnego. Mimo to Klub nie poddaje się i wyszedł z nowym, świeżym pomysłem skierowanym do wszystkich firm z Wrocławia i regionu.

Jak dołączyć do projektu?

Przystąpić do 500po500 można już dziś. W ramach podpisanej umowy partnerskiej, nowy Partner zobowiązuje się do wpłat 500 złotych miesięcznie przez okres roku. Umowa wchodzi w życie z dniem jej podpisania.

Zapraszamy do kontaktu:

Katarzyna Ziobro – k.ziobro@slezawroclaw.pl

Paweł Malczewski – p.malczewski@slezawroclaw.pl