Ceny karnetów i biletów na mecze Ślęzy Wrocław w sezonie 2019/2020

W najbliższy poniedziałek, 16 września, wystartuje sprzedaż karnetów na mecze Ślęzy Wrocław w sezonie 2019/2020. Wejściówki te tradycyjnie upoważniają kibiców do wejścia na wszystkie mecze sezonu zasadniczego i play-offów. 

Koszykarki Ślęzy Wrocław nie wyprowadzają się z hali Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu w kompleksie Stadionu Olimpijskiego przy al. Paderewskiego. Nadal to właśnie ten parkiet będzie miejscem rozgrywek Energa Basket Ligi Kobiet we Wrocławiu w sezonie 2019/2020. Kibice Ślęzy wielokrotnie potwierdzili, że potrafią stworzyć znakomitą atmosferę na trybunach, która w nadchodzących rozgrywkach będzie niezwykle istotna. Karnety gwarantują miejsce siedzące na każdym spotkaniu, choć nie zapewniają, że za każdym razem będzie to to samo miejsce.

Karnet to również znacząca oszczędność w stosunku do kupowania biletów co spotkanie. Abonament normalny na wszystkie spotkania w tym sezonie kosztuje 150 złotych. W przeliczeniu na jedno spotkanie sezonu zasadniczego to niewiele ponad 13,5 złotego za mecz, co przekłada się na 30 procent oszczędności w porównaniu do cen biletu normalnego na jeden mecz. Karnet obejmuje także wszystkie spotkania klubu w fazie play-off – maksymalnie we Wrocławiu rozegranych zostanie 20 spotkań, co tylko powiększa oszczędności wiążące się z zakupem karnetu.

Zmiana w sposobie dystrybucji karnetów

Polityka karnetowa klubu pozostała niezmieniona. Karnety nadal będą wydawane „na okaziciela”, co oznacza, że wystarczy jedynie zakupić karnet, bez dodatkowych formalności. Abonamenty na spotkania Ślęzy Wrocław będzie można nabywać od poniedziałku do piątku.  Nowością jest możliwość zakupu karnetu przez oficjalny sklep internetowy Ślęzy Wrocław z opcją dostarczenia go kurierem bądź do paczkomatu (za dodatkowymi opłatami) bądź odbioru osobistego. Wejściówki będzie można także zakupić bezpośrednio przed spotkaniami, w tym podczas turnieju Wrocławska Iglica 2019.

Sprzedaż karnetów rozpocznie się w poniedziałek, 16 września od godz. 9 rano. Poniżej prezentujemy cennik karnetów oraz biletów na mecze Ślęzy Wrocław w Energa Basket Lidze Kobiet, jak również harmonogram sprzedaży abonamentów.

Ceny karnetów na mecze Ślęzy w Basket Lidze Kobiet w sezonie 2019/2020
– normalny: 150 zł
– ulgowy: 70 zł

Ceny biletów na mecze Ślęzy w Basket Lidze Kobiet w sezonie 2019/2020
– normalny: 18 zł
– ulgowy: 10 zł

Harmonogram sprzedaży karnetów na mecze Ślęzy: poniedziałek – piątek godz. 9-16.
Miejsce: siedziba klubu w koronie Stadionu Olimpijskiego, al. I. J. Paderewskiego 35.

Ulgi przysługują osobom uczącym się, które w momencie zakupu karnetu lub biletu posiadają ważną legitymację szkolną lub studencką i nie ukończyły 26 lat; oraz emerytom, rencistom i osobom niepełnosprawnym.

Pełen regulamin sprzedaży karnetów i biletów można znaleźć klikając w odpowiednie linki: KARNETYBILETY