Bilety na półfinałowe spotkania Ślęzy Wrocław w sprzedaży

W weekend 13-14 kwietnia koszykarki Ślęzy Wrocław rozegrają pierwsze dwa mecze półfinałów Energa Basket Ligi Kobiet. Rywalem wrocławianek będzie InvestInTheWest Enea AZS-AJP Gorzów Wlkp., zespół, którego gwiazdą jest doskonale znana kibicom 1KS-u Sharnee Zoll-Norman.

Żółto-czerwone czwarty raz z rzędu zameldowały się w półfinałach mistrzostw Polski. Poprzednie trzy sezony zespół prowadzony przez Arkadiusza Rusina kończył na ligowym podium i w tegorocznych rozgrywkach cel jest ten sam. Wszystkie spotkania Ślęzy w hali wrocławskiej AWF są niezwykle interesujące, trzymają w napięciu do ostatnich chwil. Z pewnością drużyna z Gorzowa Wlkp. zrobi wszystko, aby podobnie było w najbliższy weekend.

Sobotni mecz rozpocznie się o godz. 18:30, w niedzielę piłka pójdzie w górę o godz. 17.  Z uwagi na spore zainteresowanie tymi spotkaniami zachęcamy kibiców do zakupu biletów drogą internetową.

Bilety (18 i 10 złotych) można kupować w serwisie www.biletin.pl (linki poniżej). Wejściówki będą dostępne także w kasie hali AWF-u bezpośrednio przed rozpoczęciem meczu.

Bilet ulgowy przysługuje:

  • wszystkim osobom uczącym się, którzy w momencie zakupu biletu posiadają ważną legitymację szkolną lub studencką oraz nie ukończyły 26. roku życia
  • emerytom
  • rencistom
  • osobom niepełnosprawnym

Dzieci do 5. roku życia na mecze Ślęzy wchodzą bez opłat.